the most popular brands of today like fakerolexuk in our store.exact knockoff rolex day date 228206 rolex calibre 2836 2813 mens ice blue dial charming, basic, high standard. O projektu | Vilapark Tabulový Vrch Olomouc | Nové byty pro vaše zdravé bydlení

O projektu

Nová rezidenční výstavba VilaPark Tabulový Vrch představuje obytný soubor nízkých třípodlažních viladomů situovaných na západním okraji města Olomouce.

Projekt co nejvíce zachovává přírodní ráz lokality a vzniká tak místo pro bydlení s velkým množstvím zeleně, které s sebou přináší řadu kvalit v podobě příznivějšího klimatu a vysoké míry soukromí v bytových jednotkách.

Viladomy jsou rozděleny do pěti bloků tvořící samostatné etapy a funkční celky soustředěné kolem svého soukromého dvora.

Každý blok je navržen s mírně odlišnou architekturou a je tvořen skupinou šesti až devíti domů, které jsou osazeny na společné podnoži sloužící pro podzemní parkování rezidentů, sklepy a technické místnosti.

Nadzemní podlaží mají maximálně čtyři byty na jednom patře. Společný vchod a prostory tedy sdílí pouze šest až dvanáct bytových jednotek, jejichž kvalitně navržená dispozice je základním kamenem celého obytného souboru.

Celkem v lokalitě vznikne 336 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk a 5 komerčních jednotek. Hlavní obytné místnosti jsou vždy doplněny prostornými lodžiemi, všechny byty v přízemí pak navíc disponují vlastní soukromou předzahrádkou s terasou.

Přidanou hodnotou projektu jsou opravdu velkorysé úložné prostory. Součástí každé bytové jednotky je samostatná komora nebo šatna propojená s ložnicí. Další úložný prostor zajišťuje sklep v suterénu nadstandardní velikosti pro uložení všech věcí, které není potřeba mít každodenně při ruce a skladovat přímo v bytě.

Jednotlivé bytové domy jsou vybaveny výtahy, kterými se z podzemního podlaží dostanete do všech pater objektu.

Mezi jednotlivými bloky je navržená velká centrální parkově upravená plocha, která přispěje ke zklidnění celého území.

Řešení je jednoduché a velkorysé, založené na působení rozlehlé travnaté plochy se solitérními stromy. Celý prostor tak bude vzdušný a přehledný.

Kolem celé urbanistické struktury vznikne sportovně rekreační stezka s využitím pro běh, in-line i cyklistiku. Navržena jsou také sportoviště, místa pro odpočinek a dětská hřiště.

Za návrhem celé lokality stojí mezinárodně působící architektonické studio CHYBIK+KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS s.r.o. s řadou vítězství v architektonických soutěžích.

zůstaňte v kontaktu

Zadejte svůj e-mail, o novinkách Vás budeme informovat.

made with by esmedia